Sähköjohto

Sähköjohto eli Sähkis on TLKS-Speksin hallinnollinen elin. Sen yhteystiedot löydät täältä.

Tuottaja:
Waltteri Järvinen
waltteri.e.jarvinen@utu.fi

Ohjaaja:
Miika Sirviö
mijasi@utu.fi

Apuohjaaja:
Sonja Ollila
sonja.r.ollila@utu.fi

Käsikirjoitus:
Lauha Rahko
lailra@utu.fi

Talous:
Linnea Salminen
linnea.e.salminen@utu.fi

Keikat:
Nelli Rehn
nelli.a.rehn@utu.fi

Tanssi:
Inka Alanko
inka.e.alanko@utu.fi

&
Helmi Rauhaniemi
helmi.a.rauhaniemi@utu.fi

Bändi:
Ilmari Autio
ilmari.j.autio@utu.fi &
Netta Pietilä
netta.m.pietila@utu.fi

Lavastus:
Pekka Jalava
pekka.o.jalava@utu.fi & Sofia Rytilahti
sofia.h.rytilahti@utu.fi

Puvustus:
Saara Suuronen
saara.i.suuronen@utu.fi

Maskeeraus:
Noora Nyyssönen
noora.m.nyyssonen@utu.fi

Catering:
Satu Sarin
satu.s.sarin@utu.fi
&
Saara Suvanto
saara.k.suvanto@utu.fi

Kiertue:
Vilma Kuvaja
vikaku@utu.fi

Luigi

Markkinointi:
Erno Lalli
erno.a.lalli@utu.fi

Tiedotus:
Venla Lindström
vesali@utu.fi

Raitis citykanien kuningas

Media:
Kenneth Kirjonen
kjkirj@utu.fi

Lipunmyynti:
Mari Myllyniemi
mari.k.myllyniemi@utu.fi

Grafiikka:
Janina Ojakoski
janina.e.ojakoski@utu.fi

Äänestäjä

Äänet:
Juho Dahl
juho.v.dahl@utu.fi

IMG_5090

Valot:
Santeri Anttila
sjmant@utu.fi

Interspeksuaalivastaava
Anni Keppo
anni.e.keppo@utu.fi

0 comments

Write a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*