Sähköjohto

Sähköjohto on TLKS Speksin ylin päättävä elin, jonka koollekutsujana toimii tuottaja. Jos sinulla on jotain kysyttävää pyri löytämään omaan kysymykseesi liittyvä vastuualue alta. Epäselvissä tapauksissa, ota yhteys tuottajaamme.

Voit tutustua kunkin sähkisläisen tiimiin klikkaamalla vastaavakuvaa, tai vaihtoehtoisesti tarkastelemalla tiimisivustoamme!

Mies joka tappoi isäni

Elisa Jokinen – elsjok@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Miina Koskela – miikosy@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

 

Aleksi Laitinen – atjlai@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

 Ilmari Saarinen – ilmari.t.saarinen@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Eeva Terävä – eelite@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Ona Sourander olasou@utu.fi

mies joka tappoi isäni

Joonas Keitilä – jojkei@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Venla Kumpulainen – veviku@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Salla Kaario – sainka@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Riikka Muje – rihemu@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Eevi Yli-Lassila – eaiyli@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Heli-Minttu Hyppänen – hmmhyp@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Katri Karhinoja – katri.a.karhinoja@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Liisa Haapa – liisa.k.haapa@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Roosa Yli-Juuti –

roosa.e.yli-juuti@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Emmi Karru – emmi.e.karru@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Mikael Eklund – mikael.r.eklund@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Tiedotusvastaava:

Rikhard Björn – rikhard.a.bjorn@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Erno Lalli – eralla@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Kristiina Karikko – kristiina.e.karikko@utu.fi

Grafiikkavastaava:

Anssi Lahtinen – anssi.a.lahtinen@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Valot:

Alisa Salmivalli – aaksal@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Valot:

Ari Kuusela – armaku@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Ääni:

Eetu Ikola – Eetu.a.ikola@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Ääni:

Lauri Viinikainen – lavavi@utu.fi

0 comments

Write a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*