Sähköjohto

Sähköjohto on TLKS Speksin ylin päättävä elin, jonka koollekutsujana toimii tuottaja. Jos sinulla on jotain kysyttävää pyri löytämään omaan kysymykseesi liittyvä vastuualue alta. Epäselvissä tapauksissa, ota yhteys tuottajaamme.

Voit tutustua kunkin sähkisläisen tiimiin klikkaamalla vastaavakuvaa, tai vaihtoehtoisesti tarkastelemalla tiimisivustoamme!

Mies joka tappoi isäni

Elisa Jokinen – elsjok@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Miina Koskela – miikosy@utu.fi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ohjaaja:

 

Aleksi Laitinen – atjlai@utu.fi

Apuohjaaja:

 Ilmari Saarinen – ilmari.t.saarinen@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Eeva Terävä – eelite@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Ona Sourander olasou@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Venla Kumpulainen – veviku@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Salla Kaario – sainka@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Riikka Muje – rihemu@utu.fi

Eevi Yli-Lassila – eaiyli@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Heli-Minttu Hyppänen – hmmhyp@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Katri Karhinoja – katri.a.karhinoja@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Liisa Haapa – liisa.k.haapa@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Roosa Yli-Juuti –

roosa.e.yli-juuti@utu.fi

Mies joka tappoi isäni

Mikael Eklund – mikael.r.eklund@utu.fi

Tekniikka:

Alisa Salmivalli – aaksal@utu.fi (valot)

Lauri Viinikainen – lavavi@utu.fi (ääni)

Ari Kuusela – armaku@utu.fi (valo-sensei)

Tiedotusvastaava:

Rikhard Björn – rikhard.a.bjorn@utu.fi

Mediavastaava:

Erno Lalli – eralla@utu.fi

Lipunmyyntivastaava:

Kristiina Karikko – kristiina.e.karikko@utu.fi

Grafiikkavastaava:

Anssi Lahtinen – anssi.a.lahtinen@utu.fi

Bändi:

Joonas Keitilä – jojkei@utu.fi

Talous:

Emmi Karru – emmi.e.karru@utu.fi

0 comments

Write a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*