Sähköjohto

Sähköjohto on TLKS Speksin ylin päättävä elin, jonka koollekutsujana toimii tuottaja. Jos sinulla on jotain kysyttävää pyri löytämään omaan kysymykseesi liittyvä vastuualue alta. Epäselvissä tapauksissa, ota yhteys tuottajaamme.

Voit tutustua kunkin sähkisläisen tiimiin klikkaamalla vastaavakuvaa, tai vaihtoehtoisesti tarkastelemalla tiimisivustoamme!

Herra Tuottaja Herra

Tuottaja:
Jesse Kaukomo
jejaka@utu.fi

Ahtaaja ja henkivartija

Ohjaaja:
Eveliina Nousiainen
eveliina.nousiainen@utu.fi

Apuohjaaja:
Miika Sirviö
mijasi@utu.fi

IMG_5111

Käsikirjoitus:
Julia Rönnholm
julia.e.ronnholm@utu.fi

IMG_5134

Talous:
Riikka Muje
rihemu@utu.fi

Raidaaja

Keikat:
Laura Liikamaa
lamalii@utu.fi

Isukki ja kaakelityttö

Tanssi:
Matias Hilska
mvvhil@utu.fi
&
Roosa Varjus
roosa.k.varjus@utu.fi

Jeesuksen 13. opetuslapsi

Bändi:
Wilhelm Piispanen
Wilhelm.w.piispanen@utu.fi

Kalastusvastaavat

Lavastus:
Lauha Rahko
lailra@utu.fi
&
Linnea Salminen
linnea.e.salminen@utu.fi

Puumat

Puvustus:
Anni Laurikainen
alalau@utu.fi

Maskeeraus:
Roosa Madekivi
roosa.m.madekivi@utu.fi

Pannu ja Kattila

Catering:
Saima Siivonen
saima.t.siivonen@utu.fi
&
Peppi Suominen
peppi.l.suominen@utu.fi

Lomaopas

Kiertue:
Miikka Surakka
mijsur@utu.fi

Luigi

Markkinointi:
Erno Lalli
erno.a.lalli@utu.fi

Somesissi

Tiedotus:
Vilma Vainonen
vilma.v.vainonen@utu.fi

Raitis citykanien kuningas

Media:
Kenneth Kirjonen
kjkirj@utu.fi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lipunmyynti:
Mia Muhonen
mia.s.muhonen@utu.fi

IMG_5156

Grafiikka:
Milla Suomela
milla.e.suomela@utu.fi

Äänestäjä

Äänet:
Juho Dahl
juho.v.dahl@utu.fi

IMG_5090

Valot:
Santeri Anttila
sjmant@utu.fi

Kommunikaatiohäiriö

Speksilähettiläs 
Sonja Ollila
sonja.r.ollila@utu.fi

0 comments

Write a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*